Уряд виділить 11 млрд грн на енергонезалежність університетів- новини LB.ua


Уряд спрямує 1,1 млрд грн на проєкти енергонезалежності університетів, зокрема 100 млн грн – на розробку проєктно-кошторисної документації.

Про це у телеграмі написала прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

«Провели зустріч із ректорами найбільших закладів вищої освіти щодо підготовки до наступної зими. Пріоритет — безперервність навчання та енергонезалежність університетів», – розповіла вона і додала, що вже є успішні приклади проєктів розподіленої генерації на базі університетів Дніпра, Запоріжжя та Львова, і ця робота має стати системною по всій країні.

МОН спільно з Мінрозвитку та Міненерго мають визначити пріоритетність підтримки та готовність проєктів до реалізації.



Більше від автора

Нідерланди поновили спроби переговорів про заморожені російські активи для України

Швеція передала Україні техніку для захисту бойової авіації

Гарячі Новини